Hodnocení firmy OSTEO KLOUBY KLINIK

*
*
*
*
*
4 hodnocení
Dressage
31.12.2017
*
*
*
*
*

I am a horse trainer and had a problem with my knie. The first dr I went to in Prague, just gave me an injection (kortison!) and the problem (of course) reapeared after some time. On a reccomandation I went to dr Zeman and after 10 sessions with the schock waves, I could sleep through the night, walk normally and ride my training horses.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
punkier
19.6.2016
*
*
*
*
*

Po úrazu jsem několik měsíců trpěl bolestmi v koleně, ty se mi stupňovaly. Hledal jsem pomoc na internetu a rozhodl jsem, i přes více než 100 kilometrovou vzdálenost, pro léčbu rázovou vlnou v chirurgické ambulanci Osteo klouby klinik doktora Zemana v Říčanech. Už po prvních návštěvách se můj stav výrazně zlepšoval. Dnes po půl roce od začátku léčby mě bolesti v koleně už netrápí a v noci se konečně vyspím. Za léčbu, která mě zbavila bolesti jsem rád zaplatil. Kromě toho si cením velmi vstřícného a ohleduplného přístupu chirurga doktora Zemana. Děkuji mu.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano1 ne1
dagmar.valent
19.5.2016
*
*
*
*
*

V dubnu 2016 jsem s matkou navštívila pana doktora Zemana s matkou, 75 let, měla velké bolesti v kolenou. Pan doktor má sice vlídné přijetí a vystupování, ale kupujete si zajíce v pytli ! Pan doktor i jeho žena sice slibují, ale vědí, že u artrozy tato léčba není zaručená ani jistá. Matku stála léčba celé jmění 66 000,- Kč. Přesto, že jsem chtěly aplikaci léčby sérem s vlastní krve zkusit nejprve u jednoho kolena, pan doktor trval a doporučoval léčbu obou kolen zároveň - tedy o 33000,- Kč na druhé koleno.. Tedy zkasíroval 66000,- Kč a matka doposud nepocítila žádnou zvláštní změnu ani úlevu. Velmi mě mrzí, že jsme platily kolena obě a pan doktor bez skrupulí kasíruje a prosazuje léčbu, která mu sice přináší do jeho kasy nemalý zisk , ale úspěšnost je tak 4%. Po návštěvě ortopeda ve Střešovicích nyní v květnu a jím aplikované injekci je matka bez bolesti. Jsem zadlužení, díky doktorovi Zemanovi a efekt téměř nulový. Jistě nejsme jediní, kdo se chce zbavit bolesti, tak zaplatí , aby se mu ulevilo.Nemám v tuto léčbu již žádnou důvěru.Nejvíce mě mrzí, že nás prakticky přesvědčil, že je nutné píchat - injekcí - 66 0000,- Kč do obou kolen. Kdybychom daly 33000, hned bychom zjistily, že léčba nefunguje, ale neublíží. Matka mohla strávit raději krásnou dovolenou u moře, tu si jistě z pěnez zoufalých pacientů pan doktor se ženou dovolit můžou .

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano2 ne4
annaesnerova
12.11.2015
*
*
*
*
*

V září 2015 mně začalo intenzivně bolet koleno a na nohu jsem nemohla došlápnout. Jelikož můj bratr i švagrová mají dobrou zkušenost s léčením pohybového aparátu u MUDr. Dalibora Zemana, doporučili mi léčení právě na jeho klinice v Říčanech. Pan doktor mě vlídně přijal, vyslechl a po zhlédnutí rentgenových snímků obou kolen doporučil léčebný postup nejvhodnější pro moji diagnózu. Vše mi podrobně vysvětlil a ujistil mě, že léčbu začínající artrózy zvládneme do mého odletu na dovolenou. V průběhu necelých dvou měsíců mi postupně aplikoval rázové vlny a sérum mé krve do obou kolen. Již po první aplikaci rázové vlny jsem byla mile překvapena-bolest kolene ustoupila a začala jsem bez problémů opět chodit! Dnes jsem na konci úspěšné léčby a mohu bez nadsázky konstatovat, že MUDr. D.Zeman léčí nejen neinvazivními metodami, ale i svým laskavým, vstřícným a přátelským vystupováním. Za vše mu patří mé velké poděkování. A.Ešnerová

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano6 ne1
Přidat hodnocení
  • Haškova 487/3
  • Říčany - Radošovice
  • 251 01
  • mapa

Kontaktní osoby

Foto
Foto